Produkt

CODEXIS® je komplexně řešený software navržený pro efektivní práci s informacemi ze všech oblastí práva. Nabízí právní informace maximálně přívětivou, svěží a snadno zvládnutelnou formou. Je přehledný, výkonný a přitom jednoduchý, s velmi intuitivním ovládáním.

Je určen pro právníky a zástupce právnických profesí, finanční manažery, ekonomy, účetní, úředníky, manažery a specialisty, kteří k výkonu své práce potřebují snadný přístup k právním předpisům, zákonům a informacím k určitému tématu (např. personalistika, účetnictví, GDPR a další).

Responzivní

Díky responzivnímu řešení nový CODEXIS® sám rozezná, na jakém jste zařízení, a podle toho se přizpůsobí. Aplikace je intuitivní, přehledná a orientace v ní je snadná.

Modulární

Individuální řešení. CODEXIS® je postaven na modulárním principu, který umožnuje software přizpůsobit na míru potřebám konkrétního uživatele.

V cloudu

Kdykoliv a kdekoliv. Díky cloudovému řešení je pro vás software CODEXIS® dostupný odkudkoliv. Samozřejmostí je také automatická aktualizace systému.

258460+

Právních předpisů

368979+

Dokumentů judikatury

5421+

Právních pojmů

1890+

Vzorů smluv a podání

Inovace na každém kroku

Informace

v souvislostech

CODEXIS® umožňuje zobrazení informací v souvislostech – uživatel tak snáze porozumí zvolené problematice, a navíc má jistotu, že zdroje, ze kterých čerpá, jsou aktuálně platné. Právní předpisy jsou provázány s prováděcími předpisy, výklady, judikáty a dalšími dokumenty. Uživatel má také přístup ke kvalifikovaným názorům odborníků.

Přehledné

Sledované dokumenty

Se systémem CODEXIS® je práce s dokumenty a zákony snadná, rychlá a efektivní. Změny ve vámi zvolených dokumentech software sleduje za vás a následně vás na tyto změny upozorní.

Intuitivní

Zákony v čase

Díky porovnávači znění zákonů a dokumentů se snadno zorientujete ve změnách znění v konkrétním čase. Porovnávač ve zvolených dokumentech najde a zobrazí odlišné pasáže a vy tak budete mít rychle jasno v tom, co které změny legislativy přináší a jak se nové znění dokumentů liší od předchozího. Nově si také můžete porovnat různá znění vedle sebe.

Video nápověda

Minimální požadavky

Operační paměť: 2GB RAM
Rozlišení obrazovky: 1024*768px

Doporučený prohlížeč: CODEXIS® Green nebo Google Chrome

Kontaktujte nás

Telefon: +420 596 613 333
E-mail: klientske.centrum@atlasgroup.cz

Web společnosti: www.atlasconsulting.cz

Nezávazná poptávka