Whistleblowing

Co Vám doplněk Whistleblowing přinese?

Zákonná povinnost zavést do praxe whistleblowing je již účinná pro povinné subjekty nad 250 zaměstnanců a s více než 50 zaměstnanci od 15.12.2023. Za nesplnění zákonných povinností hrozí pokuta až do 1 mil. Kč. Proto jsme pro Vás připravili doplněk. Najdete v něm praktické otázky a odpovědi a příklady. Součástí jsou také vzory, které exkluzivně pro naše klienty připravila AK Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři.

Usnadní práci a ušetří čas

Získejte užitečný nástroj pro snadnou orientaci v nové právní úpravě ochrany oznamovatelů možného protiprávního jednání včetně přehledu povinností z ní plynoucích.

Mějte právní předpisy v přehledné formě

Na jednom místě najdete zákony, ostatní právní předpisy i další relevantní související dokumenty maximálně přehledně. Snadno najdete informaci, kterou potřebujete.

Spolehněte se na názory expertů

Mějte naše experty za své pomocníky. Najdete v něm praktické otázky a odpovědi a příklady. Součástí jsou také vzory, které exkluzivně pro naše klienty připravila AK Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři.

Získejte přehled

Zjistěte, na koho whistleblowing dopadá, co vše se může oznamovat a co má oznámení obsahovat, kdo může oznámení podat či jak proces oznámení probíhá, a získejte přehled povinností povinných subjektů.

Poptávka