Připravovaná legislativa

Díky doplňku budete vždy v obraze ohledně legislativního procesu v ČR.

Co Vám doplněk Připravovaná legislativa přinese?

Díky doplňku Připravovaná legislativa budete vždy obraze ohledně legislativního procesu v ČR. Budete informováni o nových návrzích zákonů a sledovat jejich dopad na Vaše oblíbené zákony. Neztratíte se v nepřehledné legislativě, protože CODEXIS Vám přehledně a srozumitelně vysvětlí, co se právě děje v parlamentu. Můžete si být jistí, že s našim doplňkem budete mít úplný přehled o dopadech nové legislativy na Vaše důležité zákony.

Usnadní práci a ušetří čas

Ušetříme Vám spoustu času při sledování legislativního procesu. Budete mít všechny informace o nových návrzích zákonů a jejich dopadu na stávající legislativu přehledně na jednom místě. Už se nebudete muset proklikávat složitou legislativou, aby jste zjistili, co se právě děje v parlamentu.

Dozvíte se o každé změně

S doplňkem Připravovaná legislativa budete mít vždy aktuální informace o každé změně, která se připravuje. Bez ohledu na to, zda jde o nový návrh zákona nebo změnu stávající legislativy, naše aplikace Vám poskytne vše důležité. Nezmeškáte žádnou důležitou změnu a budete vždy krok před ostatními.

Fáze projednávání přehledně

Budete mít vždy přehled o stavech nových návrhů zákonů, ať už se jedná o 1. čtení, 2. čtení nebo 3. čtení, a také o případných změnách při projednávání v Senátu a samozřejmě to, zda zákon byl podepsán prezidentem a vyjde ve Sbírce nebo ne.

Dopad aktuální legislativy

Sledujte dopad nových návrhů zákonů na Vaše aktuálně sledované zákony a nechte se notifikovat o každé změně. Díky notifikacím budete mít vždy přehled o tom, v jakém stádiu projednávání se návrh zákona nachází. Můžete se tedy na změnu v legislativě připravit ještě dříve, než nastane.

Poptávka