Monitor Školství

Co Vám monitor Školství přinese?

Předpisy přehledně a včetně všech souvislostí

Jednotlivá ustanovení právních přepisů jsou přehledně vzájemně provázána s důvodovými zprávami, judikaturou a dalšími souvisejícími dokumenty. Snadno a rychle tak v CODEXISu naleznete informace, které ke své práci potřebujete. Najdete tu všechno, co pro bezchybné fungování Vaší školy potřebujete splňovat.

Usnadní práci a ušetří čas

Řízení školy vyžaduje orientaci v mnoha oblastech, což může být časově náročné. My to víme, a proto jsme Vám pro snazší a rychlejší orientaci veškeré dokumenty rozdělili do jednotlivých témat. Díky Monitoru tak získáte užitečný nástroj pro svou práci, v rámci kterého si navíc můžete nechat zasílat notifikace o veškerých legislativních změnách či nově zařazených dokumentech.

Spolehněte se na názory expertů

Již nemusíte hledat rady a návody na internetu. Vše podstatné, ať už jde o metodické materiály a doporučení (např. z portálu edu.cz či České školní inspekce), vzory, dokumenty z Věstníku MŠMT, a především exkluzivně zpracované odpovědi na dotazy z praxe, najdete právě v Monitoru Školství.

Posilujte svou odbornost

S námi se budete dál rozvíjet. Seznamte se s dostupnými řešeními typických situací z oblasti školství a názory odborníků na školskou problematiku. Uceleně na jednom místě získáte také odpovědi na dotazy, se kterými se již někdo z vašich kolegů setkal.

Poptávka